fbpx
Skip to main content

58032 м. Чернівці, бульвар Героїв Крут, 13/71   мінімальна сума замовлення – 1000 грн.

Загальні положення

1.1. Справжня оферта, є офіційною пропозицією інтернет ПП «Metalfurnitura.com.ua», далі за текстом - «Продавець», укласти Договір купівлі-продажу товарів дистанційним способом, тобто через Інтернет-магазин, далі по тексту - «Договір», і розміщує публічну оферту (пропозицію) на офіційному інтернет-сайті Продавця «https://poli-propilen.com.ua (далі -« Інтернет-сайт »).

1.2. Моментом повного і безумовного прийняття Покупцем пропозиції Продавця (акцептом) укласти електронний договір купівлі-продажу товарів, вважається факт оплати Покупцем замовлення на умовах цього Договору, у строки та за цінами, вказаними на Інтернет-сайті Продавця.

Поняття і визначення

2.1. У цій оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають таке значення: 

  • «Товар» - моделі, аксесуари, комплектуючі та супровідні предмети;
  • «Інтернет-магазин» - відповідно до Закону України «про електронну комерцію», засіб для подання або реалізації товару, роботи або послуги шляхом здійснення електронної угоди.
  • «Продавець» - компанія, яка реалізує товари, представлені на Інтернет-сайті. 
  • «Покупець» - фізична особа, що уклала з Продавцем Договір на умовах, викладених нижче. 
  • «Замовлення» - вибір окремих позицій з переліку товарів, зазначених Покупцем при розміщенні замовлення і проведенні оплати.

Предмет Договору

3.1. Продавець зобов'язується передати у власність Покупця Товар, а Покупець зобов'язується оплатити і прийняти Товар на умовах даного Договору. Цей Договір регулює купівлю-продаж товарів в Інтернет-магазині, в тому числі: - добровільний вибір Покупцем товарів в Інтернет-магазині; - самостійне оформлення Покупцем замовлення в Інтернет-магазині; - оплата Покупцем замовлення, оформленого в Інтернет-магазині; - обробка і доставка замовлення Покупцеві у власність на умовах цього Договору.

Порядок оформлення замовлення

4.1. Покупець має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на Сайті Інтернет-магазину і наявний.

4.2. Кожна позиція може бути представлена ​​в замовленні в будь-якій кількості.

4.3. При відсутності товару на складі, Менеджер компанії зобов'язаний поставити Покупця до відома (по телефону або через електронну пошту).

4.4. При відсутності товару Покупець має право замінити його товаром аналогічної моделі, відмовитися від даного товару, анулювати замовлення.

Порядок оплати замовлення

Післяплатою

5.1. Оплата здійснюється за фактом отримання товару у відділенні транспортних компанії за готівковий розрахунок в гривнях.

5.2. При не надходженні коштів Інтернет-магазин залишає за собою право анулювати замовлення.

Умови доставки замовлення

6.1. Доставка товарів, придбаних в Інтернет-магазині, здійснюється до складів транспортних компаній, де і здійснюється видача замовлень.

6.2. Разом із замовленням Покупцеві надаються документи згідно законодавства України.

Права та обов'язки сторін:

7.1. Продавець має право:

- в односторонньому порядку припинити надання послуг за цим договором у разі порушення Покупцем умов цього договору.

7.2. Покупець зобов'язаний:

- своєчасно оплатити та отримати замовлення на умовах цього договору.

7.3. Покупець має право:

- оформити замовлення в Інтернет-магазині;

- оформити електронний договір;

- вимагати від Продавця виконання умов цього Договору.

Відповідальність сторін

8.1. Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов цього договору в порядку, передбаченому цим договором та чинним законодавством України.

8.2. Продавець не несе відповідальності за:

- змінений виробником зовнішній вигляд Товару;

- за незначне невідповідність колірної гами товару, що може відрізнятися від оригіналу товару виключно через різній колірній передачі моніторів персональних комп'ютерів окремих моделей;

- за зміст і правдивість інформації, наданої Покупцем при оформленні замовлення;

- за затримку і перебої в наданні Послуг (обробки замовлення та доставки товару), які відбуваються з причин, що знаходяться поза сферою його контролю;

- за протиправні незаконні дії, здійснені Покупцем за допомогою даного доступу до мережі Інтернет;

- за передачу Покупцем своїх мережевих ідентифікаторів - IP, MAC-адреси, логіна і пароля третім особам;

8.3. Покупець, використовуючи наданий йому доступ до мережі Інтернет, самостійно несе відповідальність за шкоду, заподіяну його діями (особисто, навіть якщо під його логіном знаходилося іншу особу) особам або їх майну, юридичним особам, державі чи моральним принципам моральності.

8.4. У разі настання обставин непереборної сили, сторони звільняються від виконання умов цього договору. Під обставинами непереборної сили для цілей цього договору розуміються події, що мають надзвичайний, непередбачений характер, які виключають або об'єктивно заважають виконанню цього договору, яких Сторони не могли передбачити та запобігти розумним способам.

8.5. Сторони прикладають максимум зусиль для рішень будь-яких різнопланових виключно за допомогою переговорів.

Інші умови

9.1. Інтернет-магазин представляє за собою право в односторонньому порядку внесення змін до поточного договору за умови попередньої публікації його на сайті https://poli-propilen.com.ua

9.2. Інтернет-магазин створений для організації дистанційного способу продажу товарів через Інтернет.

9.3. Покупець несет відповідальності за достовірність вказаної при оформленні даних інформації. При цьому, при здійсненні акцепту (оформлення заявок та подальшої оплати товару) Покупець надає Продавцю своє безоговорочне погодження збору, обробки, зберігання, використання своїх персональних даних, в розумінні ЗУ "Про захист персональних даних".

9.4. Оплата Покупцем оформленого в Інтернет-магазині зазначає повне погодження Покупця з умовами договорів куплі-продажу (публічної пропозиції)

9.5. Фактичної даної електронної угоди між сторонами є дані, прийняті умовно, в інших країнах 11 Закону України "Про електронну комерцію"

9.6. Використання ресурсу Інтернет-магазину для попереднього перегляду товару, а також для оформлення заказу для Покупця є безкоштовним.

9.7. Інформація, що надає Покупець є конфіденційною. Інтернет-магазин використовує інформацію про Покупця виключно при цілях обробки заявок, відправлення повідомлень Покупцю, доставки вантажів, здійснення взаємозв’язку та ін.

Порядок повернення товару неналежної якості

10.1. Повернення товару в Інтернет-магазині відбувається відповідно до діючого законодавства України.

10.2. Повернення товару в Інтернет-магазині вздійснюється за рахунок Покупця.

10.3. При поверненні Покупцем товару належної якості, Інтернет-магазин повертає йому оплату за товар грошову по факту повернення товару з вирахунком компенсації витрат Інтернет магазину, повязаних з доставкою товару Покупцю.

Срок дії договору

11.1.Електронний договір вважається заключеним з моменту отримання лицем складеної пропозиції укласти такий договір, прийнятий про прийняття цих пропозицій у порядку, визначений частиною шести статей 11 Закону України "Про електронну комерцію".

11.2. Сторони мають право розірвати поточний договір в односторонньому порядку, у разі невиконання однієї із сторін умов справжнього Договору та у випадках, передбачених діючим законодавством України.

Звертаємо вашу увагу, що інтернет-магазин «Metalfurnitura.com.ua» на офіційному інтернет-сайті https://poli-propilen.com.ua, має право, відповідно до законодавства України, надавати право користування інтернет платформою ФОП і юридичним особам для реалізації товару.

Наші координати:

Поліпропілен - інтернет магазин

58032, Чернівці
бульвар Героїв Крут, 13/71

Показать на карте

+38 066 177 08 07
+38 050 100 29 63

09:00-19:00

Працюєм без ПДВ
close

Наші партнери: