fbpx
Skip to main content

58032 м. Чернівці, бульвар Героїв Крут, 13/71   мінімальна сума замовлення – 1000 грн.

Повернення товарів та грошей

Якщо у Вас виникли проблеми з товаром, здійсніть такі дії: 

Зверніться за допомогою на сайт через форму зворотного зв'язку "Наші контакти"

і сформулюйте проблему, можливо ми допоможемо Вам вирішити її усно.

Товари та послуги, придбані у магазині poli-propilen.com.ua можна повернути або обміняти у строки та асортименті відповідно до Закону України "Про права споживача"

Політика повернення

Ви можете попросити повернення грошей без пояснення причин протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів. Строк розірвання договору закінчується через 14 (чотирнадцять) днів із наведених нижче дат:

1. Для товарів - з моменту, коли товар був відвантажений відповідно до накладної або іншого документа, що свідчить про отримання товару покупцем.

2. Для послуг - з моменту підписання акта приймання-здавання за наданою послугою.

У будь-якому випадку при вирішенні спорів ми керуємось чинним законодавством України.

Щоб реалізувати своє право на заміну товару або повернення грошей, ви зобов'язані повідомити нас про це до закінчення зазначеного терміну. Щоб повідомити нас про Ваше бажання повернути або обміняти товар і почати описану нижче процедуру повернення, зв'яжіться з нами по телефону підтримки, вказаному на нашому сайті.

Товари, що підлягають поверненню та обміну: пошкоджені механічно в процесі фактичної експлуатації, що підпадають відповідно до чинного законодавства України як не підлягають поверненню, обміну та компенсації коштів.

Ми робимо все, щоб наші клієнти були задоволені та повертаємо та обмінюємо товари, що задовольняють зазначеним нижче умовам.

Як умови повернення відповідно до чинного законодавства застосовуються такі вимоги: 
Товари, що повертаються, повинні зберігати товарний вигляд (тобто не мати ознак використання та пошкоджень і перебувати в стані, що дозволяє знову виставити їх на продаж). 
При поверненні та обміні товару необхідно надати реєстраційні документи з транспортної компанії та накладну на товар). Ненадання клієнтом таких компонентів може призвести до затримок при поверненні або обміні товару або додаткових штрафів відповідно до чинного законодавства. Інтернет-магазин poli-propilen.com.ua залишає за собою право відмовити у поверненні або обміні товару за порушення умов повернення.

ПРОЦЕДУРА ПОВЕРНЕННЯ

Щоб скасувати попереднє замовлення, виконайте наведені нижче дії:

Попереднє замовлення можна скасувати у будь-який момент до відправлення відповідного товару, зателефонувавши за телефоном підтримки, вказаним на сторінці "Наші контакти". Якщо товар вже доступний до відвантаження чи надіслано, для нього діють стандартні політики повернення.

Якщо Ви є покупцем з іншого міста, то Ви можете надіслати товар нам і маєте право на відшкодування коштів на відправку у разі визнання ваших вимог правомірними.

Ми перевіримо товар при отриманні, і якщо він підлягає поверненню або обміну відповідно до Умови використання та продажу, ми замінимо товар або повернемо гроші на ту ж кредитну картку, розрахунковий рахунок або іншим способом, використаним покупцем при оплаті, яка використовувалася при покупці.

СТАН ПОВЕРНЕННЯ

Зателефонуйте до служби підтримки, вказаній на сторінці "Наші контакти"

Наші координати:

Поліпропілен - інтернет магазин

58032, Чернівці
бульвар Героїв Крут, 13/71

Показать на карте

+38 066 177 08 07
+38 050 100 29 63

09:00-19:00

Працюєм без ПДВ
close

Наші партнери: