fbpx
Skip to main content

58032 м. Чернівці, бульвар Героїв Крут, 13/71   мінімальна сума замовлення – 1000 грн.

Відгуки про продукцію:

Пакети з європідвісом клапаном та липкою стрічкою >> Пакет з єврослотом клапаном та липкою стрічкою 77х100мм (100шт.)
Dashenka, 30.04.2018
Очень удобные для фасовки) Спасибо)
Пакети з європідвісом клапаном та липкою стрічкою >> Пакет з єврослотом клапаном та липкою стрічкою 100х120мм (100шт.)
Dashenka, 30.04.2018
Отличные пакетики) Спасибо)
Пакети з європідвісом клапаном та липкою стрічкою >> Пакет з єврослотом клапаном та липкою стрічкою 115х180мм (100шт.)
rili, 20.04.2017
отличное качество, можно заказывать разную толщину пленки.

Сучасні пакувальні матеріали

Завдяки стрімкому розвитку хімічної промисловості у житті людини з'являються нові вироби із синтетичної сировини. Вони значно полегшують побут людей. Одним з таких винаходів є упаковка полімеру - поліпролінена. Пластикові кульки впевнено увійшли до всіх сфер існування: їх використовують у домашніх умовах, на виробництві, у торгівельній галузі тощо.

В чому перевага цієї продукції?

По-перше, серед асортименту цього товару можна знайти зразки попри всі випадки. Наприклад, пакети поліпропіленові з липкою стрічкою дуже зручно складати різні речі. Шви такого контейнера добре запаяні, тому не варто побоюватися його випадкової розгерметизації. Надійна застібка дозволяє споживачеві застосовувати упаковку багато разів. У ній можна вільно зберігати різні предмети: CD диски, бісер, гудзики, текстильну продукцію, жіночі панчохи та багато іншого. Такими ж відмінними властивостями має пакет пропіленовий з клапаном та клейкою стрічкою.

По-друге, ця тара стійко переносить великі перепади температур, сильну спеку або лютий мороз. Отже, вона придатна навіть для збереження продуктів у морозильній камері.

Цільова аудиторія

Хто особливо потребує придбання таких виробів? Насамперед, власники магазинів, торгових павільйонів на базарі, невеликих кіосків та інших точок продажу. Допустимо, ви поширюєте біжутерію. Вам має велике значення цілісність і привабливий зовнішній вигляд сережок, каблучок, ланцюжків, браслетів, підвісок. Отже, вам просто необхідний пакет пп з європідвісом та клейкою стрічкою. Так, ви зможете розмістити на прилавку всі дрібнички. Їм не нашкодить волога, а покупці зможуть сміливо розглядати дрібнички, що сподобалися, не боячись зіпсувати їх.

Де зробити покупку ?

Крім перерахованих вище екземплярів, існують і інші різновиди корисних виробів з пластику. Якщо вам необхідно купити поліпропіленовий пакет зі скотчем або будь-які інші одиниці пластикової продукції, звертайтеся до найбільш відповідальних виробників. Наша компанія вже не один рік працює на ринку, виробляючи пакувальні кульочки різної конфігурації. Якщо вам потрібно купити пакет простий пп оптом, Україна (а саме наше підприємство) здатна задовольнити ваші запити повністю. За бажанням клієнта досвідчені фахівці нанесуть

оригінальний малюнок на прозорий мішочок.

Це може бути ваш логотип чи фірмовий знак. Висококваліфіковані майстри виготовлять пакет із єврослотом. Україна охоплена повністю. Незалежно від міста проживання, посилка із замовленням буде вчасно вам доставлена.

І навіть якщо Ви не знайшли відповідний розмір пакету під свою продукцію, не впадайте у відчай, ми з радістю виготовимо для Вас

пакети пп любих розмірів 

Зверніть увагу, мінімальна сума замовлення – 1000грн.

Наші координати:

Поліпропілен - інтернет магазин

58032, Чернівці
бульвар Героїв Крут, 13/71

Показать на карте

+38 066 177 08 07
+38 050 100 29 63

09:00-19:00

Працюєм без ПДВ
close

Наші партнери: