fbpx

Політика конфіденційності

Адміністрація Інтернет-магазину "Поліпропілен" гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації, отриманої від зареєстрованих користувачів. Це підтверджується встановленим SSL сертифікатом безпеки та передачею даних між користувачем та сайтом за надійно захищеним протоколом https.

Вся інформація, яку Ви вкажете під час реєстрації, зберігатиметься у захищеній базі даних. Ми гарантуємо повну конфіденційність при виконанні замовлення, а також те, що інформація про покупця буде використана тільки для виконання замовлення.

Ваші реєстраційні дані нам потрібні виключно для того, щоб наші менеджери змогли зв'язатися з Вами по телефону, а служба доставки змогла доставити замовлений Вами товар у потрібне місце в строк. Крім того, зареєструвавшись, Ви зможете отримувати інформацію про всі новини нашого магазину: нові надходження товару, розпродажі, спеціальні програми. Ми не будемо використовувати Ваші дані для будь-яких шахрайських дій або спам розсилок.

Якщо у Вас виникнуть якісь проблеми або питання щодо авторизації-реєстрації в магазині - напишіть нам на адресу електронної пошти Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. і ми завжди допоможемо Вам!

×
Швидке замовлення